Uhonorowani zostali:
1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe
a) w wysokości po 600 zł:
- Paweł Kondzior – MULKS Olimpia Świdnica,
- Agnieszka Piechurska - Judo Świdnica,
- Kamil Guźliński – Boks Polonia Świdnica,
- Dominika Sokołowska – Pływanie, KS Neptun Świdnica,
- Tomasz Kowalski – Klub Sportowy Sułek Sport,
- Kacper Szewczyk – Taekwondo – UKS, Taekwondo Gryf Świdnica,
- Paulina Jewiarz – Sitkówka – MKS Świdnica
b) w wysokości po 500 zł:
- Amelia Cieślak - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Roksana Niedziałkowska - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Karolina Kozieł - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Szymon Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Jan Socha - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Miłosz Kołodziej - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Szymon Wolano - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica.
2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:
a) w wysokości 4000 zł ŚKPR Świdnica - drużyna w składzie:
- Borowski Sebastian,
- Chmiel Adam,
- Etel Olgierd,
- Ingram Aleksander,
- Jabłoński Wojciech,
- Kopyciak Rafał,
- Kozak Karol,
- Kulon Rafał,
- Lepka Jan,
- Matlęga Jakub,
- Paleń Maksymilian,
- Pierzak Jakub,
- Pęczar Dawid,
- Starosta Paweł,
- Starowicz Damian,
- Wieczorek Karol,
- Wiszniowski Rafał,
- Zaremba Jakub
b) w wysokości 1000 zł MKS S Polonia Stal Świdnica - drużyna w składzie:
- Chromański Mateusz,
- Cieślak Marcel,
- Cybruch Oskar,
- Dadas Filip,
- Duda Mateusz,
- Holband Jakub,
- Homa Karol,
- Korab Eryk,
- Kostek Oskar,
- Lipiński Hubert,
- Malinowski Igor,
- Paliński Patryk,
- Safian Jakub,
- Sauter Alan,
- Sprawka Aleksander,
- Stańczak Maciej,
- Taratuta Patryk,
- Widła Piotr,
- Pawlik Hubert,
- Sośnicki Jakub,
- Zawiła Igor
c) w wysokości 600 zł UKS GRYF Świdnica - drużyna w składzie:
- Charuży Hubert,
- Haręza Michał,
- Kazimierski Kuba,
- Kosmala Jakob,
- Kołakowski Franciszek,
- Krakowiak Nikodem,
- Łuczak Filip,
- Patyk Sebastian,
- Patyk Damian,
- Pieńkowski Szymon,
- Podleśny Patryk,
- Zienkiewicz Jakub.
3) nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:
a) w wysokości 1500 zł:
- Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
b) w wysokości po 750 zł:
- Anna Kozieł – Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Piotr Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Wiesław Iwanio - Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
- Mariusz Kuc – Boks Polonia Świdnica,
- Piotr Godula – Siatkówka – UKS Świdnica,
- Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica.
4) nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:
a) w wysokości po 1000 zł:
- Stanisław Kogut – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica,
- Tadeusz Niedzielski – Kolarstwo/turystyka rowerowa – Referat Sportu PTTK „Koło Ślęży”
- Ryszard Halicki – Modelarstwo – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?