Wybierz region

Wybierz miasto

  6. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa - dzień 2

  Miejski Dom Kultury
  Świebodzice, ul. Wolności/13, +48 74 666 95 70

  16:00 Niedziela, 15 października

  • Wstęp wolny

  Mistrzowie kreacji aktorskiej w stolicy Dolnego Śląska!

  Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa odbywa się pod patronatem Marszałka Wojewodztwa Dolnośląskiego od 2013 roku we Wrocławiu oraz wybranych miastach regionu. Festiwal jest hołdem przyjacioł dla Tadeusza Szymkowa, ktory przez lata związany był z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Zmarł w styczniu 2009 roku w wieku 50 lat.

  Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa to rownież wyjątkowa okazja do spotkania i porozmawiania z największymi gwiazdami polskiego kina. W czasie FAF codziennie odbywają się spotkania z aktorami połączone z prelekcjami znawcow kina i seansami.

  PROGRAM 15.10.2017

  ŚWIEBODZICE
  Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13

  godz. 16.00
  Spotkanie z Gwiazdą
  Olgierd Łukaszewicz – laureat Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym 6.FAF

  godz. 18.00
  Monodram poetycko-muzyczny pt. „Pan Tadeusz na wesoło, czyli perypetie miłosne Tadeusza i Telimeny” w wykonaniu Anny Samusionek.

  Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Zaproszenia można odebrać w dniu 30 września, w godz. od 15.00 do 18.00, w ratuszu miejskim (Rynek 1) w Świebodzicach, a także w kolejnych dniach w Wydziale Promocji UM, tel. 74 666 95 71.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ