Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezpłatne Badania Mammograficzne

  Parking Sklepu Bricomarche
  Świebodzice, ul. /

  Piątek, 20 lutego

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy świebodziczanki w wieku od 50 do 69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych. Badania będą przeprowadzone 20.02.2015 r. na parkingu Sklepu "Bricomarche", w mobilnym mammobusie, przez firmę NS ZOZ „Diagnostyk” z Zielonej Gory.

  - Nasi specjaliści wykonają profilaktyczne badania tym paniom, ktore w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonywanych tego typu badań. Panie, ktore nie będą spełniały powyższych warunkow będą mogły mieć wykonane badania odpłatnie w cenie 80 zł - wyjaśnia Ewa Niesyn z NZOZ "Diagnostyk".

  Zapisy na badania prowadzone są pod numerami telefonow: (68) 452 77 96, (68) 452 77 17, 605 596 655, 605 598 077.  Badanie można wykonać bez żadnego przygotowania. Najlepiej zgłosić się w dwuczęściowym ubraniu, tak, by łatwo można było rozebrać się do pasa. W tym dniu nie powinno się używać dezodorantu, talku, balsamu ani kremu w okolicy gornej połowy ciała.

  Podczas badania pierś jest umieszczana na małej podstawce i dociskana plastikową płytką od gory oraz z boku, co pozwala uzyskać dwa obrazy. Ucisk ten trwa zaledwie kilka sekund.  Mammografia może wykryć zmiany od 2 do 4 lat wcześniej, zanim staną się one jawne klinicznie. Naturalny przebieg raka sutka jest zwykle bardzo długi i dlatego uważa się, że rak piersi jest chorobą przewlekłą. Poczynając od pierwszej komorki, ktora uległa przemianie złośliwej, w większości przypadkow guz osiąga średnicę 1 cm w ciągu 7 - 8 lat. Stała kontrola piersi daje ogromną szansę wykrycia wczesnych zmian i zastosowania leczenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ