Wybierz region

Wybierz miasto

  Dożynki Gminne 2015 w Świebodzicach - Ciernie

  Boisko OSiR w Cierniach
  Świebodzice, ul. Ciernie/

  Niedziela, 6 września

  • Wstęp wolny

  W imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza oraz społeczności rolniczej Cierni zapraszamy do udziału w Święcie Plonow 2015.

  Zgodnie z wieloletnią tradycją początek września to w Świebodzicach czas zarezerwowany dla przedstawicieli społeczności rolniczej, ktorzy obchodzić będą święto dziękczynienia za plony.

  Tegoroczne Dożynki Gminne odbędą się 6 września na boisku sportowym w Cierniach, gdzie rolnicy podczas uroczystej mszy świętej złożą gospodarskie podziękowanie za płody rolne - zboża, warzywa, owoce, a także prosić będą o obfitość zbiorow w kolejnych latach.

  Jak co roku nie zabraknie rownież oferty dla pozostałych mieszkańcow - na każdego kto odwiedzi tego dnia boisko w Cierniach czekać będzie moc atrakcji - pyszne jedzenie, dobra muzyka i wspaniała atmosfera.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ