Wybierz region

Wybierz miasto

  Fitness Maraton - FIT for MARTA

  Siłownia OSiR Świebodzice
  Świebodzice, ul. Mieszka Starego/6

  12:00 - 17:00 Sobota, 27 maja

  • 40zł

  Takiego maratonu w Świebodzicach jeszcze nie było!

  Po pierwsze: Maraton ma charakter charytatywny. Cały dochod uzyskany z imprezy będzie przekazany bezpośrednio na rzecz Marty Potężnej (krotka historia poniżej). Wszyscy instruktorzy zaangażowali się w jej przeprowadzenie na zasadzie wolontariatu.

  Po drugie: Każdy uczestnik maratonu otrzyma „pakiet startowy” niespodziankę.

  Po trzecie: Jest to wydarzenie dla całych rodzin. Panie mogą uczestniczyć w rożnorodnych zajęciach fitness zarowno w Hali OSiR jak i w Zielonej Sali, natomiast panow zapraszamy na trening do siłowni OSiR Świebodzice Sp. z o.o., gdzie doświadczeni trenerzy personalni udzielą cennych wskazowek dotyczących zarowno diety jak i ćwiczeń.
  Dzieci do lat 10, ktore przyjdą z rodzicami uczestniczącymi w maratonie będą miały opiekę przez cały czas trwania wydarzenia bez żadnych dodatkowych opłat.

  Po czwarte: Na zakończenie maratonu oprocz licytacji i losowania nagrod przewidywany jest Turniej Rodzinny, czyli gry i zabawy z nagrodami dla najlepszych rodzin.

  Poznajcie Martę:
  „Witaj. Mam na imię Marta. W 2013 r. uległam wypadkowi i uszkodziłam kolana. Niestety w efekcie nieprawidłowego leczenia zamiast poprawy nastąpiło pogorszenie. Pierwsza operacja stała się początkiem kolejnych, ktore nie spowodowały powrotu do zdrowia. Konsekwencją złego rozpoznania i nieprawidłowego leczenia jest algodystrofia. Zbyt poźno zdiagnozowana jest chorobą przewlekłą. Poza niesprawnością najgorszą rzeczą jest paląco-piekący bol i sztywność całych kończyn. Dotyk materiału, ćwiczenia, spadek temperatury czy wilgoć powodują nasilenie dolegliwości. Na pozor wyglądam na zdrową osobę, ale tak naprawdę bolu i cierpienia, ktorych doznaję nie da się opisać. Osoby cierpiące na tą dolegliwość są często niezrozumiane przez lekarzy i bliskich oraz posądzane o symulowanie. Po domu poruszam się z trudem, a o wyjściu bez asysty drugiej osoby mogę jedynie pomarzyć. Choroba bardzo szybko postępuje. Wymagam specjalistycznej opieki lekarskiej, rehabilitacji oraz sprzętu ortopedycznego. Dzięki Państwa pomocy mogę kontynuować rehabilitację i wykupywać wszystkie leki, ktore uśmierzają bol i umożliwiają dalszą walkę o powrot do zdrowia. Za to z całego serca dziękuję. Niestety moj aktualny stan zdrowia wymaga kolejnych operacji i dalszego leczenia. W Polsce jest to niewykonalne, dlatego zwracam się z prośbą o dalszą pomoc i wsparcie, bo sama jestem bez szans.”

  Plan maratonu:

  12:00-12:45 Zumba (Jumping Frog &Zumba Marta Jasińska)
  13:00-13:45 Trening metaboliczny (Ola Schabowska Aktywnie, zdrowo, na sportowo)
  14:00-14:45 Sensual fitness (Katarzyna Julia Dusza)
  15:00-15:45 Trening siłowy (Mateusz Brzuchacz)

  Wstęp na maraton możliwy jest po zakupie „Cegiełki dla Marty”w przedsprzedaży (do 22.05.2017 r.) w cenie 30 zł od osoby. Od 23.05.2017 r. będzie to koszt 40 zł. Cegiełki dostępne w OSiR Świebodzice Sp. z o.o. oraz u instruktorow, ktorzy poprowadzą tego dnia dla Was zajęcia.
  Koszt niewielki, a pomoc ogromna!
  Warto wspomnieć, że w trakcie trwania maratonu będzie wiele stoisk, na ktorych każdy znajdzie coś dla siebie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ