Wybierz region

Wybierz miasto

  III Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej

  Miejski Dom Kultury
  Świebodzice, ul. Wolności/13, +48 74 666 95 70

  10:00 - 14:00 Czwartek, 9 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Już niedługo rusza "sezon" targow pracy. Osoby zainteresowane będą mogły zapoznać się z ofertami pracy pochodzącymi od pracodawcow z naszego regionu. Wśrod wystawcow są rownież instytucje, szkoły i uczelnie... a także doradcy EURES z ofertami pracy za granicę...

  III Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej w Świebodzicach, 9 kwietnia 2015, godz 10.00-14.00

  Ponad 20 szkoł ponadgimnazjalnych, uczelnie wyższe, instytucje zajmujące się pośrednictwem pracy i wiele innych zaprezentują swoją ofertę podczas III Świebodzickich Targow Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej. Zapraszamy uczniow gimnazjow i szkoł ponadgimnazjalnych w czwartek, 9 kwietnia, do Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wolności 13, w godz. 10:00-14:00.

  Swoją ofertę edukacyjną i zawodową zaprezentują m. in. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu, wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kłodzku, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Młodzieżowe Centrum Kariery w Świebodzicach, Dolnośląski Wojewodzki Urząd Pracy oraz wiele innych placowek, w tym szkoły ponadgimnazjalne w naszym mieście.

  W trakcie spotkania eksperci rynku pracy pomogą uczniom w zaplanowaniu ścieżki edukacyjnej, przedstawią instrumenty przydatne w aktywnym poszukiwaniu ofert na rynku pracy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące młodych ludzi pytania.
  Organizatorami targow są: Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Powiatowy Urząd Pracy Filia w Świebodzicach.

  Serdecznie zapraszamy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ