Wybierz region

Wybierz miasto

  Monodram "Brel raz jeszcze" w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach

  Miejski Dom Kultury
  Świebodzice, ul. Wolności/13, +48 74 666 95 70

  18:00 Piątek, 13 lutego

  • Wstęp wolny

  Monodram "Brel raz jeszcze" czeka na nas w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach już 13 lutego o godz. 18:00. Przed nami spektakl śpiewany w języku francuskim, wsparty listami Brela do jego żony, cieszący się zasłużoną popularnością u widzow oraz znakomitymi recenzjami, zarowno w prasie polskiej jak i zagranicznej.

  Spektakl - koncert "BREL RAZ JESZCZE" otrzymał Głowną Nagrodę Festiwalu Aktorskiego w teatrze "Rampa" w Warszawie oraz Grand Prix Du Festival Internationale De La Chanson Francaise De Colombe 2004 -Francja.

  Artysta Janusz Zbiegieł związany jest z teatrami we Francji i "Internationales Theater" we Frankfurcie oraz z krakowskim Teatrem Piosenki Francuskiej. Największą i najgłębszą fascynacją, ktorą zaszczepiła artyście Alice Dona, właścicielka "Conservatoire Mobel" w Paryżu, pozostało do dziś zauroczenie osobowością i tworczością Brela.

  Opiekę artystyczną nas spektaklem sprawuje wielka osobowość teatralna i filmowa - Krystyna Janda. Z pewnością nie można przegapić tak wyjątkowej uczty artystycznej w naszym MDK. Zapraszamy na monodram "Brel raz jeszcze" 13 lutego na godz. 18:00.

  Wstęp wolny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ