Wybierz region

Wybierz miasto

  Odwiedź VII Świebodzickie Targi Pracy

  Miejski Dom Kultury
  Świebodzice, ul. Wolności/13, +48 74 666 95 70

  10:00 - 13:00 Czwartek, 14 maja

  • Wstęp wolny

  Kilkanaście przedsiębiorstw ze Świebodzic przedstawi swoje oferty zatrudnienia 14 maja podczas siodmej edycji Świebodzickich Targow Pracy. Organizatorem targow jest Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz i Powiatowy Urząd Pracy Filia w Świebodzicach.

  Targi od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, rokrocznie odwiedza je kilkaset osob by nie tylko sprawdzić oferty, ale bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami. W tym roku na targach będą dominować firmy lokalne - swoj udział potwierdziły m. in. Capricorn, Enwar, Energokabel, Segepo-Refa, Transmetal, Metal-Plast i wiele innych, a poradami i fachowymi wskazowkami w zakresie aktywnego poszukiwania zatrudnienia będą służyć pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy oraz Europejskich Służb Zatrudnienia EURES.

  Koniecznie trzeba zabrać ze sobą aktualne CV.

  Zapraszamy - 14 maja (czwartek), sala Miejskiego Domu Kultury ul. Wolności 13, godz. 10:00-13:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ