Wybierz region

Wybierz miasto

  Orszak Trzech Króli w Świebodzicach

  Rynek
  Świebodzice, ul. Rynek/

  13:00 Wtorek, 6 stycznia

  • Wstęp wolny

  Mieszkańcy Świebodzic wyruszają o godz. 13 z Rynku i będą kierowali się do Parku Miejskiego. Na drodze przygotowane będą przedstawienia. W Parku odbędzie się koncert kolęd, będzie też można skorzystać z przygotowanych posiłkow.

  Tradycyjny Orszak Trzech Kroli wyruszy z placu przed ratuszem o godzinie 13:00. Trzej monarchowie w otoczeniu swojej świty przejdą ulicą Kopernika, Browarową, Świdnicką, Kolejową i Parkową do Parku Miejskiego, gdzie oddadzą pokłon Świętej Rodzinie.

  Każdy może się przyłączyć do tego wyjątkowego orszaku, kolędując i wspolnie przeżywając to radosne święto. Organizatorzy przewidzieli konkurs śpiewania kolęd, a na każdego uczestnika czeka nagroda niespodzianka.

  Organizatorami Orszaku Trzech Kroli są parafia pw. Św. Mikołaja oraz Fundacja REM. Wydarzenie jest wspołfinansowane z budżetu Gminy Świebodzice

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ