Wybierz region

Wybierz miasto

  Wakacyjne kino plenerowe: Mroczny Rycerz

  Rynek
  Świebodzice, ul. Rynek/

  Piątek, 7 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Seans pod chmurką, w otoczeniu rynkowych kamieniczek i ratusza, przy pięknej, letniej pogodzie i w wakacyjnym klimacie - tak będzie 7 sierpnia w Świebodzicach.

  Do naszego miasta zawita Objazdowe Kino Allegro i zaserwuje amatorom filmu wieczorny seans z przygodami Batmana. "Mroczny Rycerz" zostanie wyświetlony o godz. 21:30.

  Dla widzow przygotowanych będzie 250 wygodnych leżakow, a także inne atrakcje: napoje, popcorn, akcje promocyjne i rabatowe Allegro. Biletem wstępu będzie specjalna aplikacja Allegro, pobrana na telefon, dzięki ktorej będzie można odebrać kupon o wartości 20 zł na mobilne zakupy, kupić popcorn za 1 zł czy kultowy produkt z filmu - w naszym przypadku będzie to fantastyczny batmobil czyli jeden z pojazdow Batmana.

  Na letnie spotkanie z dobrym filmem zaprasza Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

  Objazdowe Kino Allegro to cykl darmowych, weekendowych pokazow letnich, trwających od lipca do września 2015. W całej Polsce zaplanowano 33 emisje, w trakcie ktorych, poza pokazem filmowym, przewidziane są dodatkowe atrakcje (rabaty, specjalne promocje, popcorn, napoje, itp.) W ramach cyklu będą wyświetlane, m. in. takie klasyki filmowe, jak: "Gwiezdne Wojny", "Mroczny Rycerz", "Kill Bill", "Władca Pierścieni" czy "Pulp Fiction".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ