Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa fotografii Adriana Sitko - Polskie Cmentarze na Wschodzie

  Miejski Dom Kultury
  Świebodzice, ul. Wolności/13, +48 74 666 95 70

  Od 24.10.2015 do 6.11.2015

  • Brak informacji o cenie

  Historia i pamięć są jednymi z tych wartości, ktore towarzyszą ludziom na całym świecie od wiekow. Wkrotce i my pogrążymy się w zadumie i wspomnieniach dotyczących tych, ktorych z nami już nie ma. Jak dobrze wiemy, polskie dzieje są dość burzliwe. Nie tyko pod względem wydarzeń historycznych, ale także pod kątem geograficznym. Polskie Cmentarze na Wschodzie to piękna historia o tym, gdzie byli nasi rodacy i gdzie spoczywają teraz.
  Wszyscy z Państwa obecni na wernisażu będą mieli okazję obejrzeć prace Adriana Sitko, ktory uwiecznił niepowtarzalne obrazy podczas swoich podroży na wschod. Fotografie zostały wykonane między innymi w Wilnie - na cmentarzu Bernardyńskim i na Rossie, we Lwowie - na cmentarzu Łyczakowskim i Janowskim, jak i w Tbilisi w Gruzji oraz w wielu innych, mniej znanych miejscach wskrzeszających pamięć o naszych przodkach.

  Serdecznie zapraszamy, Miejski Dom Kultury w Świebodzicach
  wernisaż - 23 października godz. 18.00
  wystawa czynna do 6 listopada 2015

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ