Kręgle klasyczne: Rozegrano mistrzostwa Świebodzic

PG
OSiR Świebodzice
W kategorii Open, w zawodach zwyciężył Lesław Podhalicz.

W Świebodzicach rozegrano mistrzostwa tego miasta w kręglach klasycznych. Zawody rozgrywano w kręgielni przy ul. Rekreacyjnej 1. Każdy ze startujących oddawał po 10 rzutów konkursowych na 3 torach. W Mistrzostwach Świebodzic Amatorów w Kręglach Klasycznych w kategorii Open zwyciężył Lesław Podhalicz, który zdobył 149 punktów. Drugie miejsce zajął Konrad Świtaj z 56 punktami. W kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne I miejsce zdobył Łukasz Bendkowski z wynikiem 128 punktów, na drugim miejscu uplasował się Adam Szczepański, który miał tylko 5 punktów straty, a trzecie miejsce z wynikiem 104 punkty przypadło Szymonowi Kordze. Wśród kobiet najlepszą była Iga Krzystek, która zbiła 90 kręgli.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0