Dodaj zdjęcie profilowe

avatarCentrum Nurkowe Uboot

Świebodzice
Z nami otworzysz sobie drzwi do pasjonującego podwodnego świata. Z pomocą naszych wykwalifikowanych instruktorów w prosty, ale przede wszystkim bezpieczny sposób, krok po kroku rozpoczniesz swoją nurkową przygodę. Z nami wykonasz pierwszy oddech pod wodą i przekonasz się jakie to wspaniałe uczucie, kiedy można się zupełnie nie przejmować grawitacją! Podczas zajęć basenowych zdobędziesz poczucie pewności i swobody w poruszaniu się pod wodą i poznasz mnóstwo przyjaciół. Zapraszamy pod wodę.

Noworoczna promocja kursu nurkowania OWD

2015-12-27 20:36:45

Już od 1 stycznia ruszają zapisy na tradycyjną "Zimową promocję kursu nurkowania". Po nowym roku aż do końca lutego 2016 będzie można rozpocząć podstawowy kurs nurkowania poszerzony o dodatkowe zajęcia basenowe, natomiast kurs praktyczny będzie można zakończyć na okolicznych wodach otwartych bądź na naszej majowej wyprawie do Chorwacji.
Więcej informacji na naszej stronie:
www.uboot.com.pl

Jesteś na profilu Centrum Nurkowe Uboot - stronie mieszkańca miasta Świebodzice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj