Region: Najmłodsi walczą w Ogólnopolskim Turnieju o puchar Donalda Tuska

Red.
Ruszył Ogólnopolski Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. W gminie Głuszyca pierwsze mecze już rozegrano. Na razie o Puchar Premiera walczyła między innymi młodzież w kategorii wiekowej 12-13 lat (roczniki 1997-1998).

Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców: wśród dziewcząt najlepsze okazały się "Hot Chillis Stepers ", przed "Gold Silber" i "Czarnymi Orłami". Czwarte miejsce zajęła drużyna SP 1. Natomiast wśród chłopców pierwsze miejsce przypadło drużynie "Game Over", drugie "Królewskim", trzecie " Zagłębiu Głuszyca". Czwarte miejsce zajęła drużyna SP 1.

Zwycięzcy turnieju w obu kategoriach będą brać udział 14 października w eliminacjach do finału wojewódzkiego. Wielki finał odbędzie się w Warszawie 23 października.
Wszystkie startujące w turnieju drużyny zostały udekorowane przez burmistrza Głuszycy Wojciecha Duraka dyplomami, ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę.