Burmistrz Miasta Świebodzice ogłosił konkursy na Najładniejszą kartkę oraz Najładniejszą ozdobę wielkanocną. Jak co roku czekamy na piękne i oryginalne projekty kartek a także ozdoby – wszelkiego rodzaju pisanki, stroiki, kurczaczki i wszystkie te elementy, które nieodzownie kojarzą się ze Świętami Wielkiej Nocy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na projekty kartek świątecznych czekamy do 28 lutego 2013 r., prace można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego, ul. Rynek 1 lub w Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego, ul. Świdnicka 7, pokój nr 3 (poniedziałki, środy, czwartki w godz. 7:30-15:30, wtorki: 7:30-16:00 i piątki: 7:30-15:00). Można także swoją kartkę wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski, ul. Rynek 1, 58-160 Świebodzice, z dopiskiem: Konkurs "Tradycje Świąt Wielkanocnych".
Na wykonanie ozdób uczestnicy mają nieco więcej czasu – należy je złożyć w Urzędzie Miejskim, ul. Świdnicka 7, pok. 1 lub 2 (Wydział Edukacji i Spraw Społecznych) w terminie do 19 marca 2013r.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!