Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Wypadki Świebodzice

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wypadki Świebodzice" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Karetka wpadła do rowu. Pomagali strażacy z OSP (ZDJĘCIA) Karetka wpadła do rowu. Pomagali strażacy z OSP (ZDJĘCIA)

  Karetka wpadła do rowu. Pomagali strażacy z OSP (ZDJĘCIA)

  Dziś w nocy koło Starych Bogaczowic karetka świdnickiego pogotowia osunęła się z jezdni i przednimi kołami wpadła do rowu. Niestety tak pechowo, że utknęła. Na pomoc wezwano strażaków z OSP. Druhowie OSP Stare Bogaczowice przy pomocy wyciągarki wyciągnęli auto z rowu. Cała akcja trwała niespełna...

  Wałbrzych: Wypadek na Sobięcinie. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA) Wałbrzych: Wypadek na Sobięcinie. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

  Wałbrzych: Wypadek na Sobięcinie. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

  Około godz.15 na łuku ulicy Kosteckiego, kierujący Alfą Romeo nie opanował pojazdu. Samochód zjechał na błotniste pobocze, uderzając w drzewo. W pojeździe znajdowały się cztery osoby. W wyniku uderzenia w drzewo ucierał jeden z pasażerów. Rannemu pomocy udzielili ratownicy pogotowia ratunkowego.

  Jechał autem mając 3 promile! Mówił, że wypił tylko piwo Jechał autem mając 3 promile! Mówił, że wypił tylko piwo

  Jechał autem mając 3 promile! Mówił, że wypił tylko piwo

  Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym. Został zatrzymany przez świdnickich policjantów. Teraz 50-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego za swój czyn odpowie karnie 50-latek, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat odpowie karnie. W...

  Zobacz wszystkie z kategorii: Wypadki

  Moto

  ogłoszenia

  Lokalne oferty

  • Zobacz ofertę
  koniec bloku ogłoszeń

  Polecane

  Ogłoszenia

  Firmy

  Dodaj ogłoszenie
  reklama