Polonia Świdnica wygrała gładko mecz sparingowy z AKS-em Strzegom

Paweł Gołębiowski
Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze III-ligowej Polonii Świdnica pokonali w meczu sparingowym 3:0 (1:0) IV-ligowy AKS Strzegom

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze III-ligowej Polonii Świdnica pokonali w meczu sparingowym 3:0 (1:0) IV-ligowy AKS Strzegom. Pierwsza bramka dla Polonii padła w 30. minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Grzegorza Borowego. Następne gole strzelano w drugiej połowie meczu. Tuż po rozpoczęciu tej części spotkania na 2:0 podwyższył Mateusz Kopernicki, a wynik ustalił Jacek Fojna.

Polonia Świdnica – AKS Strzegom 3:0 (1:0)

Polonia: Stitou, Skrypak, Chrapek, Luber, Sz. Borowy, G. Borowy, Morawski, Kukla, Jaros, Tobiasz, Kopernicki oraz Kot, Lato, Fojna, Skowroński, Miętkiewicz
AKS: zawodnik testowany, Wiśniewski, Marszałek, Sudoł, zawodnik testowany, Chmura, Diduszko, Krzyżanowski, Buryło, Traczykowski, Dobrowolski oraz Domaradzki, Sobczak, Jaszowski, Werner.