Zdrój Jedlina-Zdrój przegrał z IgnerHome Polonią-Stalą Świdnica w starciu w Pucharze Polski!

Paweł Gołębiowski
Zdrój Jedlina-Zdrój przegrał 0:4 z IgnerHome Polonią-Stalą Świdnica
Zdrój Jedlina-Zdrój przegrał 0:4 z IgnerHome Polonią-Stalą Świdnica Paweł Gołębiowski
Piłkarze KS Zdrój Jedlina-Zdrój, zespołu występującego w klasie okręgowej nie dali rady IV-ligowemu IgnerHome Polonia-Stali Świdnica, w 1.8 finału Pucharu Polski na szczeblu wałbrzyskiego podokręgu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zespół z uzdrowiska uległ w środę, 13 września na swoim boisku 0:4. Tzw. worek z bramkami rozwiązał się jednak dopiero po przerwie. Co prawda drużyna ze Świdnicy miała lekką przewagę od początku spotkania, ale wynik bezbramkowy utrzymywał się do 66. minuty.
Po dwie bramki dla gości zdobyli: Damian Chajewski i Kajetan Frankowski.

Skład Zdroju: Wojciech Telicki (75 Arkadiusz Wtulich) - Edward Chałupka, Rafał Grzelak, Bartosz Rzeszót, Patrick Do Nascimento Silva, Jonatan Dos Santos Pereira, Dariusz Dydrych, Oliwier Michalak, Jakub Piątek (79 Krzysztof Aleksandrowicz), Konrad Zwolenik (88 Mateusz Przymeński) Bartosz Chabrowski

Trener: Kamil Jasiński